NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO UŞAK ŞUBE YÖNETİM KURULUNCA , İMO UŞAK ŞUBE ÜYELERİNE , REFERANS BELGESİ UYGULAMALARI HAKKINDA BİLGİ SUNUMU YAPILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 HAZİRAN 2018, PAZARTESİ   

44

İMO UŞAK ŞUBE YÖNETİM KURULUNCA , İMO UŞAK ŞUBE ÜYELERİNE , REFERANS BELGESİ UYGULAMALARI HAKKINDA BİLGİ SUNUMU YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 05.08.2017   Güncellenme Zamanı: 05.08.2017 14:19:15  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 05.08.2017 13:40:05

05 Ağustos 2017 tarihinde , İMO Uşak Şube Yönetim Kurulunca düzenlenen kahvaltılı toplantıda ,Referans Belgesi Uygulaması tanıtımı hakkında üyelere Oda Başkanı Ali Osman Doruk tarafından bilgi sunumunda bulunuldu.

İMO Başkanlığınca , Şube Başkanları ve personelleri  için düzenlenen  29 Ağustos 2017 tarihinde Ankara daki ``Referans Belgesi Uygulaması Tanıtımı `` ında aktarılmış olan bilgilerin üyelerimizce paylaşılması için , 05 Ağustos günü kahvaltılı bir toplantı düzenleyen İMO Uşak Şube Yönetim Kurulu , Oda Başkanı Ali Osman Doruk un sunumu ile toplantıya katılan üyelerine ``Referans Belgesi Uygulaması`` hakkında bilgi sunumunda bulundu. Toplantıda ayrıca üyelere İMO Başkanlığınca gönderilmiş olan Referans Belgesi Uygulaması Tanıtım Broşürü ile 25 soruda Referans Belgesi Broşürleri dağıtıldı. Yapılan toplantıya üyelerimizin ilgisi çok büyük oldu. İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk , Referans Belgesi uygulaması ile ilgili bilgilerin arkasından , üyelerin oda ile ilgilerinin her geçen gün biraz daha yukarıya taşınmasını , üyelerin odamızdan isteklerini yönetim kurulumuza bildirmeleri hususundaki konuşmasının arkasından bu toplantılara ve meslek içi eğitimlerimize önümüzdeki dönem içersinde daha sık yer verileceğini belirterek , toplantıya katılan üyelerimize teşekkürlerini sundu.   


Okunma Sayısı: 41

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır