NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ genç-İMO UŞAK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT BÖLÜMÜ ÖNÜNDE ÜYE STANDI AÇTI ,PANEL VE ETKİNLİKLER DÜZENLEDİ. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 OCAK 2019, ÇARŞAMBA   

22

genç-İMO UŞAK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT BÖLÜMÜ ÖNÜNDE ÜYE STANDI AÇTI ,PANEL VE ETKİNLİKLER DÜZENLEDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 05.12.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 05.12.2017 17:34:35  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 05.12.2017 17:30:45

29 Kasım 2017 tarihinde açılan genç - İMO Stant , Panel ve Etkinliklere öğrencilerin ilgisi çok fazla oldu.Yapılan Panelde öğrencilerin genç-İMO ile ilgili soruları ,İMO Uşak Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Doruk tarafından cevaplandırıldı..

-       GENÇ-İMO UŞAK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT BÖLÜMÜNDE ÜYE STANDI AÇTI ,PANEL VE  ETKİNLİKLER DÜZENLEDİ.

-        

 

29 Kasım 2017 tarihinde Uşak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümü önünde genç-İMO nun açmış olduğu stantta Uşak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin ilgisi çok yoğun oldu , sabah saatlerinde açılan stant akşam saatlerine kadar devam etti ,  Baret , bayrak , broşür , afişler ve  genç-İMO ekinliklerini kapsayan dokümanların yer aldığı stant da öğrencilerin yeni kayıt işlemleri ile yeni kaydolacak öğrenci üyelere genç-İMO tanıtımı yapıldı , yeni katılan üyelere yapılacak olan etkinliklerden , neden bir arada olmamız gerekliliği , onlarında görüş ve önerileri alınarak , yapılacak olan çalışmalarda onlarında örgütlülüğüne ihtiyaç olduğu , yoğun destek ve ilgileri yapılacak çalışmalara ortam hazırlanacağının bilincinde olunması gerekliliği hususları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Açılan genç-İMO stant tına  Uşak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof Dr. İsfendiyar EGELİ de ziyaret etti , bölüm başkanının bu ziyareti öğrenciler tarafından takdir edildi, öğrencilerle beraber stantta sohbet eden bölüm başkanı , birlik ve beraber içerisinde eğitimde her türlü başarının ardının kesilemeyeceğini , öğrencilerin derslerine çok çalışmaları gerekliliğini vurguladı, onlarla hatıra olarak stantta birlikte görsel görüntüler verdi , Üniversitede genç-İMO stanttı nın açılışında Dekan Yardımcısı sayın Yrd.Doç.Dr. Soner ŞEKER in çok büyük yardımları olmuştur. Öğrencilerin etkinlik ve stant ziyaretine İnşaat Mühendisleri Odası Uşak Şube Yönetim Kurulu olarak Başkan Ali Osman DORUK , Yön.Kurl.Sekreter Üyesi Tayfun UYUMAZ, Yön.Kurl.Üyesi Bora Peker katılmış olup, Oda Başkanı Ali Osman DORUK öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında ; genç-İMO nun geçen yıl olduğu gibi bu yılda da etkinliğinin çok fazla olacağını , önümüzdeki günlerde yapılacak teknik gezilerle öğrencilerin görüş ve birlik beraberliklerinin artırılacağını ,  İMO Uşak Şube olarak her zaman genç-İMO nun yanlarında olduklarını vurgulamış , Uşak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü önünde açmış olduğumuz standımızı ziyarette bulunan Bölüm Başkanı Sayın Prof.Dr. İsfendiyar EGELİ ye ve Üniversitede stant açılışımızda bize yardımlarını esirgemeyen Yrd. Doç.Dr. Soner ŞEKER e  ve diğer öğretim görevlilerine ve ayrıca etkinliklerde ve stantta görev alan tüm öğrencilerimize ,  ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız. Dedi.    


Okunma Sayısı: 57

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır