NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO UŞAK ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZCA ,İMO BAŞKANLIĞI ,İMO DENİZLİ ŞB. ,İMO İZMİR ŞB.,İMO KONYA ŞB.,İMO MANİSA ŞB VE İMO AYDIN ŞUBELERİNİN KATILIMLARI İLE `` ÖRGÜTLENME VE MESLEK YASASI ÇALIŞTAYINI ŞUBELERİN YÖNETİM KURULLARININ VE ÜYELERİN KATILIMLARI İLE GERÇE ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 MAYIS 2019, PAZARTESİ   

42

İMO UŞAK ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZCA ,İMO BAŞKANLIĞI ,İMO DENİZLİ ŞB. ,İMO İZMİR ŞB.,İMO KONYA ŞB.,İMO MANİSA ŞB VE İMO AYDIN ŞUBELERİNİN KATILIMLARI İLE `` ÖRGÜTLENME VE MESLEK YASASI ÇALIŞTAYINI ŞUBELERİN YÖNETİM KURULLARININ VE ÜYELERİN KATILIMLARI İLE GERÇE

    Yayına Giriş Tarihi: 23.09.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 24.09.2018 18:49:56  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 23.09.2018 12:11:29

22 Eylül 2018 tarihinde Uşak Dülgeroğlu Otelinde Saat 10:00 da başlayan ve 18:30 kadar devam eden Çalıştaya katılım çok yoğun oldu.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 46. Çalışma Dönemi kapsamında İMO Örgütlenme ve Meslek Yasası Çalıştaylarının ilki Uşak ta 22 Eylül 2018 tarihinde Dülgeroğlu Otelinde gerçekleştirildi . Yapılan Çalıştaya İMO Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri , İMO İzmir Şube Yön.Kurl.,İMO Denizli Şube Yön.Kurl.,İMO Konya Şube Yön. Kurl.,İMO Manisa Şube Yön.Kurl.,İMO Aydın Şube Yön.Kurl.Üyeleri,İMO Uşak Şube Yön.Kurl. Üyeleri  ,TMMOB Uşak İl Temsilciliği Yön.Kurl. , İMO Uşak Şube Üyeleri ve genç-İMO Üyeleri katılımda bulundu.

2 Oturum şeklinde düzenlenen , Çalıştay Programına göre ; Açılış konuşması İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman DORUK tarafından yapılan konuşmanın ardından , İMO Yönetim Kurulu Başkanı Cemal GÖKÇE Uşak ta böyle bir çalıştayın gerçekleştirilmesinden büyük bir gurur duyduklarını dile getirerek , gerçekleşmesinde emeği geçenleri ayrı ayrı tebrik etti ,Uşak Şehri ile ilgili tanıtım ve görsellerin ardından ,  1. Oturumu İMO 2. Başkanı Cemal AKÇA tarafından yönetilen çalıştayda, Mevcut Yasal Durumun Örgütllüğümüz Üzerine Etkilerine ait sunum İMO Denizli Şube Başkanı Prof.Dr. Şevket Murat ŞENEL tarafından yapıldı.İkinci sunum İMO Yönetim Kurulu Üyesi Necati ATICI tarafından İnşaat Mühendisliğinde Meslek Yasası Neden Gerekli ( Meslekte Uzmanlık Alanları ) konulu sunum gerçekleştirildi. 2. Oturumu İMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent ERKUL tarafından başlatılan bölümde İMO Konya Şube Başkanı Dr. Öğrt. Görev. Süleyman Kamil AKIN tarafından İMO da  Yapılmış ve Yapılması gerekenlere genel bakış  konulu sunum yapıldı , ardından İMO Uşak Şube Yön. Kurl. Saymanı Dr. Öğrt. Üyesi Soner ŞEKER in İnşaat Mühndisliği Eğitiminde Sorunlar ve Beklentiler konulu sunumu gerçekleştirildi. Daha sonra Üyelerin Odaya Olan Aidiyet Duygusu ve Katılımcılık Konusunun İrdelenmesi konulu sunum İMO Uşak Şube Yön. Kurl. Üyesi Hakan YILDIZ tarafından yapıldı . Yapılan Sunumlar ve Tartışmaların sonunda İMO Başkanı Cemal GÖKÇE tarafından `` Örgütlenme ve Meslek Yasası Çalıştayının Değerlendirilmesi yapıldı , Başkan bu bölümde yapılan çalıştayda sunum yapanları ve katılımda bulunanları ayrı ayrı tebrik etiğini yineledi. Çalıştayın sonunda sunumculara ve sponsorlara İMO Başkanı Cemal GÖKÇE tarafından plaketleri verildi.   

 


Okunma Sayısı: 45

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır