NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ EN GÜZEL ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI İMO UŞAK ŞUBE genç-İMO ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN YAPILDI. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 AĞUSTOS 2019, PERŞEMBE   

26

EN GÜZEL ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI İMO UŞAK ŞUBE genç-İMO ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN YAPILDI.

    Yayına Giriş Tarihi: 26.11.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 26.11.2018 16:57:35  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 26.11.2018 16:28:59

Genç-İMO Öğrencileri , Öğretmenler günü nedeniyle Uşak Merkez Mesudiye Köy Okulunun dış cephe sıva tamiratı ile Okulun dış cephesinin boya işlerini gerçekleştirerek köy okulunu yenilediler.

Uşak Üniversitesi İnşaat Bölümü 2. sınıf genç-İMO Öğrencilerinden oluşan 15 kişilik bir grup `` RENKLİ OKULLAR MUTLU ÇOCUKLAR`` isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında Merkez Mesudiye Köyü Okulunu 24 Kasım Öğretmenler gününde eskiyen dış cephe sıva tamiratlarını ve boyasını yaparak okulun dış cephesini yenilediler.

İMO Uşak Şube Başkanlığının nezaretinde anlamlı bir günde yapılan  dış cephe boya yenilenmesi okul idarecileri tarafından memnuniyetle karşılandı , İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk tarafından yapılan açıklamada ,proje kapsamında öğrenci üyelerimizin iş planlaması , organizasyon yetenekleri ve mesleki dayanışmanın önemini  anlama açısından çok yararlı olduğunu belirten oda başkanı; Bu projeye katılan destek veren genç-İMO öğrenci arkadaşlarımıza İMO Uşak Şube Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerimizi sunuyor, başarılarının devamını diliyoruz dedi.  


Okunma Sayısı: 14

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır