NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO UŞAK ŞUBEMİZCE ,`` TÜRKİYE BİNA DEPREM YÖNETMELİĞİ ( 2018) İLE İLGİLİ YENİLİKLER VE DEĞİŞİKLİKLER`` KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 AĞUSTOS 2019, PERŞEMBE   

18

İMO UŞAK ŞUBEMİZCE ,`` TÜRKİYE BİNA DEPREM YÖNETMELİĞİ ( 2018) İLE İLGİLİ YENİLİKLER VE DEĞİŞİKLİKLER`` KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 28.12.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 28.12.2018 11:40:13  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 28.12.2018 10:52:12

27 Aralık 2018 tarihinde İMO Uşak Şube Toplantı Salonunda sunumu Prof. Dr. Şevket Murat ŞENEL tarafından yapılan seminere Uşak`taki İdarelerin teknik elemanları ve üyelerin katılımı ile gerçekleşen seminere ilgi çok yoğun oldu.

27 Aralık 2018tarihindeİMOUşakŞubeToplantıSalonumuzdagerçekleştirilen ``Türkiye Bina deprem Yönetmeliği (2018) ile ilgili yenilikler ve değişiklikler `` konulu seminerin sunumu Prof Dr. Şevket Murat Şenel (İMO Denizli Şb. Başkanı) tarafından I. ve II. oturum şeklinde yapıldı.Açılış konuşması İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk tarafından yapılan seminerde katılımcılara , yeni Deprem Yönetmeliği ile ilgili bilgiler , yenilikler ve yapılan değişiklikler üzerine değerli hocamız Prof.Dr. Şevket Murat Şenel tarafından bilgiler sunuldu , katılımcıların sorularına yanıtlar verildi. Yapılan seminere Uşak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü , Uşak Belediye Başkanlığı , Uşak İl Özel İdarelerinin teknik personelleri ve İMO Uşak Şube üyelerimizin katılımları ile gerçekleştirildi.  


Okunma Sayısı: 27

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır