NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI UŞAK ŞUBESİ VE UŞAK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA ``İŞLETMELERDE MESLEKİ EĞİTİM`` İŞBİRLİĞİ (7+1) PROTOKOLÜ İMZALANDI. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 EKİM 2019, CUMARTESİ   

21

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI UŞAK ŞUBESİ VE UŞAK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA ``İŞLETMELERDE MESLEKİ EĞİTİM`` İŞBİRLİĞİ (7+1) PROTOKOLÜ İMZALANDI.

    Yayına Giriş Tarihi: 16.01.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 16.01.2019 11:13:10  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 16.01.2019 11:07:17

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI UŞAK ŞUBESİ VE UŞAK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA "İŞLETMELERDE MESLEKİ EĞİTİM" İŞBİRLİĞİ (7+1) PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Uşak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin, 1 yarıyıllık eğitimlerini (14 hafta) işletmelerde alacağı "İşletmelerde Mesleki Eğitim" işbirliği protokolü Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş`ın makamında imzalandı.
Protokol imza törenine, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Uşak Ticaret v...e Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu, UKOSB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Karahallı, MÜSİAD Uşak Şubesi Başkanı Nuri Aslan ve İnşaat Mühendisleri Odası Uşak Şube Başkanımız Ali Osman Doruk katıldı.
Proje kapsamında yapılan uygulamalı eğitim, Mühendislik Fakültesinde 7+1 (7 yarıyıl üniversitede, bir yarıyıl işletmelerde), Teknik Bilimleri Meslek Yüksekokulun da 3+1 şeklinde uygulanacak.
Böylece Uşak Üniversitesi öğrencileri işletmelerde bir yarıyıl süreli iş yeri eğitimi ve uygulaması ile mesleki deneyimlerini arttırırken, işletmeler ve sanayi kuruluşları da ihtiyaç duydukları nitelikli insan gücünü tanımış ve yetiştirmiş olacak. Denildi..


Okunma Sayısı: 14

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır