TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İMO UŞAK ŞUBEMİZDE TÜRKİYE HAZIR BETON BİRLİĞİNCE , 08 ŞUBAT 2019 TARİHİNDE `` BETON TEKNOLOJİLERİ VE DOĞRU BETON UYGULAMALARI`` SEMİNERİ VERİLDİ. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

11 TEMMUZ 2020, CUMARTESİ   

3

İMO UŞAK ŞUBEMİZDE TÜRKİYE HAZIR BETON BİRLİĞİNCE , 08 ŞUBAT 2019 TARİHİNDE `` BETON TEKNOLOJİLERİ VE DOĞRU BETON UYGULAMALARI`` SEMİNERİ VERİLDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 11.02.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 11.02.2019 10:41:19  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 11.02.2019 10:43:43

Seminer İMO Uşak Şube Toplantı Salonunda , Uşak `taki idarelerin Teknik Elemanları , Yapı Denetim Kuruluşları ve Üyelerimizin Katılımı ile gerçekleştirildi.

Seminerin açılış konuşması İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk tarafından yapıldı , Türkiye Hazır Beton Birliği ile ortaklaşa düzenlenen bu seminer Uşak`taki resmi dairelerdeki Teknik Elemanlar , Yapı Denetim Kuruluşlarındaki Teknik Elemanlar ve Üyelerimiz için düzenlendiğini vurgulamasının ardından Türkiye Hazır Beton Birliği Sürdürülebilirlik Direktörü Koray Saçlıtüre tarafından Türkiye`de ve Dünyada Hazır Beton Sektöründeki son Gelişmeler konusunda bilgiler sunuldu. 

Seminer sunumu Prof Dr. Mehmet Ali Taşdemir`in Beton Teknolojisinde Kritik Konular Bölümünde ; Beton Bileşenleri ,Taze Beton , Betonun Yerleştirilmesi ve Kürü , Sıcak ve Soğuk Havalarda Beton Dökümünden sonra İkinci Bölümde  ; Betonun Dayanımı ve Dürabilitesi , Özel Betonlar , Endüstiriyel Zemin ve Saha Betonları , Beton Yollar , Silindirle Sıkıştırılmış Beton  ve Geçirimli Beton konularında bilgi sunumunda bulundu.

Seminerin son bölümünde ; Türkiye Hazır Beton Birliği Kalite Güvence Sistemi Direktörü İnşaat Yüksek Mühendisi Selçuk Uçar tarafından ; Beton Üretiminin Belgelendirilmesi , Yapı Denetiminde Beton Kontrolü ve Elektronik Beton Takip Sistemi , Tahribatlı ve Tahribatsız Yöntemlerle Sertleşmiş Beton Kontrolleri hakkında bilgiler verildi.

 


Okunma Sayısı: 15

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.