TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İMO UŞAK ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ 08 MAYIS 2019 TARİHİNDE UŞAK BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇAKIN`I MAKAMINDA ZİYARETTE BULUNDU. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

11 TEMMUZ 2020, CUMARTESİ   

34

İMO UŞAK ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ 08 MAYIS 2019 TARİHİNDE UŞAK BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇAKIN`I MAKAMINDA ZİYARETTE BULUNDU.

    Yayına Giriş Tarihi: 09.05.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 09.05.2019 10:15:03  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 09.05.2019 09:59:17

Uşak Belediye Başkanlığı Makam Odasında ziyaretçilerini kabul eden , Belediye Başkanı Mehmet Çakın , İMO Uşak Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Doruk , Yön.Kurl.Üyesi Tayfun Uyumaz , Yön.Kurl.Üyesi Hakan Yıldız, Yön.Kurl.Üyesi Göksel Gökalp `in ziyaretlerinden çok memnun olduğunu dile getirdi.

Uşak Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çakın`ı makamında ziyarette bulunan IMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk `` İnşaat Mühendisleri Odası Uşak Şube Yönetim Kurulu olarak Uşak Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çakın beyi makamında ziyaret ettik ve hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Odamızın ve Üyelerimizin kendilerinden beklentilerini, Belediyenin yeni dönemde yapacağı çalışmaları ve sektörümüzün mevcut durumu hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.`` İMO Uşak Şube Yönetim Kurulu olarak  , Misafirperverliklerinden, sıcak ve samimi sohbetlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz dedi.


Okunma Sayısı: 21

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.