TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI UŞAK ŞUBE BAŞKANLIĞINCA 19 MAYIS`IN 100.YIL ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE DÜZENLENEN , genç-İMO UŞAK ŞUBE FUTBOL TURNUVASI FİNAL KARŞILAŞMASI İLE SON BULDU. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

10 TEMMUZ 2020, CUMA   

24

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI UŞAK ŞUBE BAŞKANLIĞINCA 19 MAYIS`IN 100.YIL ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE DÜZENLENEN , genç-İMO UŞAK ŞUBE FUTBOL TURNUVASI FİNAL KARŞILAŞMASI İLE SON BULDU.

    Yayına Giriş Tarihi: 22.05.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 22.05.2019 12:50:57  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 22.05.2019 11:52:09

Atatürk`ün Samsuna çıkışının 100. yılı kutlamaları etkinlikleri için düzenlenen Genç-İMO futbol turnuvası 16 Mayıs -21 Mayıs tarihlerinde Sinyal Fc , Molotof Team , Haddinibilboa , Beyaz Baretliler , Mahşerin 7 Atlısı , Malavuranlar Fc olarak 6 takımın karşılaşması ile gerçekleştirildi.

Genç-İMO futbol turnuvası 16 Mayıs -21 Mayıs tarihlerinde Sinyal Fc , Molotof Team , Haddinibilboa , Beyaz Baretliler , Mahşerin 7 Atlısı , Malavuranlar Fc olarak 6 takımlarının karşılaşması ile gerçekleştirildi. 

Turnuvada ilk karşılaşmalardan sonra Haddinibilboa ve Sinyal Fc eşleşti . Mahşerin 7 atlısı direkt final oynamaya hak kazandı . Haddinibilboa ve Sinyal Fc arasındaki maç 9 -2 lik skorla tamamlanmasının ardından , final müsabakası  Mahşerin 7 atlısı ve Haddinibilboa takımları arasında oynandı , bu karşılaşmada final galibiyetini 4-1 lik bir skorla Mahşerin7atlısı takımı kazandı.

Musabaka Karşılaşmalarına genç-İMO Öğrenci üyelerin ilgisi birlik ve beraberlik içersinde çok yoğun oldu , Final maçı galibiyetini kazanan Mahşerin7atlısı takımını tebrik eden İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk ve İMO Uşak Şube Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yıldız tarafından takım oyuncularına galibiyet  madalyası takdim edilerek , birinci olan ve turnuvaya renk veren diğer takımlara ayrı ayrı teşekkür edildi.  


Okunma Sayısı: 12

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.