TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İMO UŞAK ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZCA , ODAMIZIN 65. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ TMMOB İL TEMSİLCİLERİ , YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİMİZİN KATILIMI İLE DÜZENLENEN GELENEKSEL GECEMİZDE KUTLANDI. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

10 TEMMUZ 2020, CUMA   

44

İMO UŞAK ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZCA , ODAMIZIN 65. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ TMMOB İL TEMSİLCİLERİ , YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİMİZİN KATILIMI İLE DÜZENLENEN GELENEKSEL GECEMİZDE KUTLANDI.

    Yayına Giriş Tarihi: 21.12.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 21.12.2019 15:47:10  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 21.12.2019 14:59:14

20 Aralık 2019 tarihinde Kaan Safir Düğün Salonunda yapılan kutlamalarda 25. yıl hizmet ve 40. yıl onur yıllarını dolduran üyelerimize belge ve plaketlerinin takdimi yapıldı.

İMO UŞAK ŞUBEMİZCE , ODAMIZIN KURULUŞUNUN 65. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARI 20 ARALIK 2019 TARİHİNDE DÜZENLENEN GELENEKSEL GECEMİZ TMMOB İL TEMSİLCİLERİ , İMO UŞAK ŞUBE YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİMİZİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İMO Uşak Şube Başkanımız Ali Osman Doruk`un açılış konuşması ile başlayan bu anlamlı gecemizde üyelerimizin birlik ve beraberlik içersinde , kuruluş yıldönümümüzü kutlamalarına katılımlarından yönetim kurulu olarak onur ve mutluluk duyduğunu ifade etti. 

Mesleğinde 40. onur Yılını tamamlayan Selahattin Semerci`ye ve 25. Hizmet yıllarını tamamlayan Muhammed Karagöl ve Uğur Günenç `e  belge ve plaketlerinin takdimi İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk tarafından verildi. 

İMO Uşak Şube Başkanlığınca düzenlenen bu geleneksel geceye müzik eşliğinde, geç vakte kadar devam edildi.


Okunma Sayısı: 42

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.