Uşak Şube /    Şubemiz /    Yönetim Kurulu /    

Yönetim Kurulu

Üyeler

ÜMİT ALP
BAŞKAN

1968 Yılında Uşak’ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Uşak’ta tamamladı. 1992 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1992 yılında serbest proje bürosu açmış ve 2011 yılına kadar faaliyet göstermiştir. 2011 yılında Yapı Denetim şirketi açmış ve 2019 yılına kadar hizmet vermiştir. 2019 yılından itibaren Yüklenici Firma Yetkilisi pozisyonunda mesleki yaşamına devam etmektedir. Ümit ALP 2 erkek çocuk babasıdır.

 

CELAL ONUR ŞAHAL
SEKRETER ÜYE

1984 yılında Uşak’ta doğdu. Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2006 yılında mezun oldu. 2006 yılından 2010 yılına kadar Uşak ilinde faaliyet gösteren çeşitli firmalarda şantiye şefliği hizmeti verdikten sonra 2011 yılında kendi firmasını kurarak proje ve inşaat taahhüt alanında faaliyet göstermeye başladı. Sahip olduğu Riskli Yapı Tespiti Lisans Belgesi ile de 2016 yılından beri kentsel dönüşüm alanında hizmet vermektedir. Celal Onur ŞAHAL 1 kız çocuğu babasıdır. 

 

MURAT YATKIN
SAYMAN ÜYE

1990 yılında Uşak’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Uşak’ta tamamlamış olup, 2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl yapı denetim firmasında işe başlamıştır. 2014 yılında kendi firması olan Yatkın Mimarlık Mühendislik firmasını kurdu. Halen firmasında proje çizimi, taahhüt işleri ve konut müteahhitliği yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

ÖZNUR DOĞANCI
ÜYE

1994’te Uşak’ta doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Uşak’ta tamamlamış olup, 2018 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Uşakta ikamet etmektedir. 2018 yılında yapı denetim firmasında çalışmaya başlayıp, aktif olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

ONUR AKKUŞ
ÜYE

1990 yılında Uşak’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Uşak’ta tamamladı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden Ocak 2014 yılında mezun oldu. Mezuniyetten sonra proje, taahhüt ve şantiye alanında faaliyet göstermiştir. Şu an özel bir müşavirlik firmasında Kontrol Mühendisi olarak görev yapmaktadır. 

 

HALİL İBRAHİM KIZILDAĞ
ÜYE

1992 Yılında Uşak’ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Uşak’ta tamamladı. 2016 Yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2016 yılında kendi firması olan Haki Yapı firmasını kurdu. Halen firmasında yapı projesi çizimi, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri yapmaktadır

 

ASLIHAN TUNÇER
ÜYE

1994 yılında Uşak'ta doğdu.  İlköğretim ve lise eğitimini Uşak'ta tamamladı. 2017 yılında Yozgat Bozok Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2017-2022 yıllarında mühendislik ve yapı tasarımı hizmetleri verdiği kendi bürosunda faaliyet göstermiştir. 2022 yılından itibaren Yapı Denetim firmasında Kontrol Elemanı olarak çalışmaya devam etmektedir. Uşak ilinde ikamet etmektedir.

 
Yedek Üyeler

YAHYA ÇELİK
YEDEK ÜYE

 

İSMET KARA
YEDEK ÜYE

 

MELEK KARAMAN
YEDEK ÜYE

 

ESİN KILIÇ
YEDEK ÜYE

 

İSMET ÖZKAN
YEDEK ÜYE

 

SALİH ALP ATALAN
YEDEK ÜYE

 

DİMA BÖREKÇİ
YEDEK ÜYE

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası