Uşak Şube /    Şubemiz /    Yönetim Kurulu /    

Yönetim Kurulu

Üyeler

ÜMİT ALP
BAŞKAN

1968 Yılında Uşak’ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Uşak’ta tamamladı. 1992 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1992 yılında serbest proje bürosu açmış ve 2011 yılına kadar faaliyet göstermiştir. 2011 yılında Yapı Denetim şirketi açmış ve 2019 yılına kadar hizmet vermiştir. 2019 yılından itibaren Yüklenici Firma Yetkilisi pozisyonunda mesleki yaşamına devam etmektedir. Ümit ALP 2 erkek çocuk babasıdır.

 

ÖZNUR DOĞANCI
SEKRETER ÜYE

1994’te Uşak’ta doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Uşak’ta tamamlamış olup, 2018 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Uşakta ikamet etmektedir. 2018 yılında yapı denetim firmasında çalışmaya başlayıp, aktif olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

YAHYA ÇELİK
SAYMAN ÜYE

1993 yılında Uşak`ta doğdu . İlk ve Orta Öğrenimini Uşak`ta tamamladı . 2017 yılında Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendişsliği Bölümünden mezun oldu . 2016 - 2018 yılları arasında kendi firmasını kurarak proje ve inşaat taahhüt alanında faaliyet göstermektedir. Yahya Çelik Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.

 

MURAT YATKIN
ÜYE

1990 yılında Uşak’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Uşak’ta tamamlamış olup, 2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl yapı denetim firmasında işe başlamıştır. 2014 yılında kendi firması olan Yatkın Mimarlık Mühendislik firmasını kurdu. Halen firmasında proje çizimi, taahhüt işleri ve konut müteahhitliği yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

İSMET KARA
ÜYE

1993 yılında Uşak`ta doğdu , İlköğrenimini Antalya /Kaş  ve Amasya /Merzifon `da , Lise Eğitimini ise Uşak`ta tamamladı . Lisans Eğitimini 2015 yılında Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olarak , Yüksek Lisans Eğitimini ise 2019 yılında Uşak Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği (YL) (Tezli) mezun olarak bitirdi. Şuan aktif olarak 2016 yılında kurmuş olduğu İska Yapı Mühendislik İnşaat Firmasında proje , taahhüt ve yapım işlerini gerçekleştirmektedir. 

 

ASLIHAN TUNÇER
ÜYE

1994 yılında Uşak'ta doğdu.  İlköğretim ve lise eğitimini Uşak'ta tamamladı. 2017 yılında Yozgat Bozok Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2017-2022 yıllarında mühendislik ve yapı tasarımı hizmetleri verdiği kendi bürosunda faaliyet göstermiştir. 2022 yılından itibaren Yapı Denetim firmasında Kontrol Elemanı olarak çalışmaya devam etmektedir. Uşak ilinde ikamet etmektedir.

 

HALİL İBRAHİM KIZILDAĞ
ÜYE

1992 Yılında Uşak’ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Uşak’ta tamamladı. 2016 Yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2016 yılında kendi firması olan Haki Yapı firmasını kurdu. Halen firmasında yapı projesi çizimi, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri yapmaktadır.

 
Yedek Üyeler

ESİN KILIÇ
YEDEK ÜYE

 

BÜŞRA ÖZBEY
YEDEK ÜYE

 

CELAL ONUR ŞAHAL
YEDEK ÜYE

 

SALİH ALP ATALAN
YEDEK ÜYE

 

FATMA NUR GÜZEL
YEDEK ÜYE

 

EMRE ŞEN
YEDEK ÜYE

 

ABDULLAH AKBAY
YEDEK ÜYE

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası