İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 EYLÜL 2021, SALI   

34

TMMOB 46. OLAĞAN GENEL KURULU ANKARA`DA 31 TEMMUZ - 01 AĞUSTOS TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 03.08.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 03.08.2021 10:19:22  Yayınlayan Birim: UŞAK ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 03.08.2021 10:16:11

Ankara`da TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen 46. Dönem Olağan Genel Kuruluna İMO Uşak Şubemizi Temsilen Başkan Ali Osman DORUK katımda bulunmuşlardır.

TMMOB 46. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

TMMOB 46. Olağan Genel Kurulu 31 Temmuz-1 Ağustos 2021 tarihlerinde TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisinde gerçekleştirildi.

TMMOB Genel Sekreteri Dersim Gül`ün açılışıyla başlayan Genel Kurulda Divan Başkanlığına Ali Ekber Çakar, Başkan Vekilliklerine Adil Güneş Akbaş, Selma Arslan, Yazman Üyeliklere Zehra Korkmaz, Mehtap Ercan Bilgin, Cevahir Efe Akçelik ve Erol Perçin seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra Anıtkabir Çelenk Komisyonunun seçimi ve gündemin karara bağlanmasının ardından TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından açılış konuşması yapıldı. Daha sonra Yönetmelikler Komisyonu, Kararlar Komisyonu, Bütçe Komisyonu ve Sonuç Bildirgesi Komisyonu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi.  Komisyon üyelerinin seçiminin ardından Yönetim Kurulu Raporu TMMOB Genel Sekreteri Dersim Gül, Denetleme Kurulu Raporu Mehmet Nuri Hatiçoğlu, Mali Rapor TMMOB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Tores Dinçöz ve Yüksek Onur Kurulu Raporu Ali Fahri Öztan tarafından okundu ve genel kurul üyelerinin görüşüne sunuldu.

TMMOB 45. Dönem Yönetim Kurulunun oy birliğiyle aklanmasının ardından Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Yüksek Onur Kurulu adayları açıklandı. Komisyon raporları görüşülerek karara bağlandı. Son olarak dilek ve temenniler bölümünde Genel Kurul delegeleri söz alarak görüşlerini paylaştı.

TMMOB 46. Olağan Genel Kurulu, 1 Ağustos 2021 Pazar günü yapılan seçimle son buldu.

Toplantıda Odamızdan; Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Özer Akkuş ile Nihat Çolak, Cemal Akça, Buket Çelik, Ali Fuat Günak ve Eray Dağ söz alarak görüşlerini paylaştı.


Okunma Sayısı: 11

Uşak Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.